Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő munkatárs

  • G&G Növényvédelmi és Kereskedelmi Kft.
  • Szeged, Csongrád
  • A hirdetés 19 napja lejárt

G&G Növényvédelmi és Kereskedelmi Kft.

SZOFTVERFEJLESZTŐ MUNKATÁRS

Folyamatban lévő, több éves fejlesztési feladathoz bővítjük csapatunkat, releváns szakmai képzettségű és tapasztalattal rendelkező szoftverfejlesztő munkatársakat keresünk.

A projektfeladat egy komplex adatgyűjtő, adatbázis-kezelő, térinformatikai, webes megoldásokat használó szoftvercsomag létrehozása, mely a cégünk speciális szakterületéből adódó piaci igények kielégítésre szolgál.

Ha érzel magadban affinitást és kreativitást, hogy egy meglévő alapokra épülő, de a maga nemében teljesen új eszköz előállításában részt vegyél, akkor jelentkezz bátran!

Amit kínálunk:

  • nettó 350.000 Ft bér
  • sokoldalú szakmai kihívás
  • egyedi ötletek megvalósítását támogató környezet

Feladatok:

  • részvétel a projektfeladat részletes kidolgozásában és megvalósításában
  • desktop applikációk fejlesztésben való részvétel (meglévő szoftvereink új alapokra helyezése, új funkciók implementálása)
  • folyamatelemzésben, tervezésben, programozásban, tesztelésben, hibajavításban való részvétel
  • fejlesztési dokumentáció készítése

Követelmények:

  • 2-3 éves C# programozói tapasztalat önálló feladatok megvalósításában .NET környezetben
  • alap SQL ismeretek
  • képesség szoftverfejlesztési feladatok (tervezés, implementálás, tesztelés) teljes körű ellátására
  • önálló munkavégzés, innovatív hozzáállás
  • a fejlesztéshez kapcsolódó K+F feladatokban való részvétel
  • felsőfokú végzettség
  • szakmai angol nyelvtudás

Előnyök lehetnek:

  • saját munkákról bemutatott referencia
  • magas szintű SQL ismeretek és tapasztalat
  • agilis, eredményközpontú hozzáállás
  • frontend és/vagy backend technológiákkal szerzett tapasztalat
  • felhő alapú adatbázis-megoldásokkal szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Szeged

Helyek Szeged
Csongrád
Kategória IT / Informatika > Adatbázis adminisztrátor, Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvertesztelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre