Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő mérnök - R&D mérnökség

  • Company_icon NI Hungary Kft.
  • Location_icon Hajdú-Bihar, Debrecen
  • Mentés
  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

R&D szoftverfejlesztői területünkre keresünk olyan munkatársat, aki szeretne nemzetközi csapatban dolgozni, folyamatos szakmai kihívásokkal és fejlődési lehetőségekkel találkozni. Az NI-ban olyan légkör fogadja a leendő munkatársat, ahol a mindennapokat az egymás iráni tisztelet, lendületes és segítőkész csapat, valamint kihívásokkal teli feladatok övezik.

Főbb feladatok:

  • Egy kutatás-fejlesztési csapat tagjaként, az NI termékek validációja során használt szoftverek és desktop alkalmazások tervezésében és fejlesztésében való részvétel
  • Nagypontosságú mérőműszerekhez kapcsolódó méréstechnikai eljárások szoftveres automatizálása és driver fejlesztése (LabVIEW)
  • Az általunk támogatott alkalmazások bevezetése, karbantartása és továbbfejlesztése a vevői igényeknek megfelelően a szoftvermérnökség belső folyamatait követve és társterületekkel együttműködve
  • Gyakornokok, technikusok, új mérnökök képzése
  • Felhasználók oktatása és felmerült problémák kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnökinformatikus, villamosmérnök, mechatronikai végzettség
  • Objektum orientált programozási ismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Kezdeményező készség, nyitottság

Előnyt jelent:

  • Szoftverfejlesztési tapasztalat
  • .NET fejlesztői tapasztalat (C#)
  • LabVIEW és TestStand ismeret
  • Adatbázis ismeret
  • Agile/Scrum ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Karrierlehetőség nemzetközi környezetben
  • Angol nyelv napi szintű használata
  • Változatos feladatok
  • High mix környezet, több ezer termékkel és teszteszközökkel
  • Rugalmas munkaidő
  • Önállóság, kreativitás gyakorlásának lehetősége
  • Dinamikus, összetartó csapat
  • Ingyenes sportolási lehetőség
Helyek Hajdú-Bihar
Debrecen
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
IT / Informatika > Programozó, Szoftvermérnök, Szoftvertesztelő
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Villamosmérnök
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.01.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre