Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő (junior-medior-senior)

Trenkwalder Kft
Régió: Szeged

Hozzáadva: 2019.09.17.
Jelentkezési határidő: 2019.10.13.

Kedves Fejlesztő! Szeretnél milliók életét jobbá tevő eszköz fejlesztésén dolgozni? Kipróbálnád magad egy új csapat tagjaként? Szeretnél a napfény városában stabil, élhető környezetben hódolni a szenvedélyednek? Akkor van Szegeden egy kihagyhatatlan ajánlatunk számodra!

Feladataid lesznek:

  • Csúcstechnológiai szoftverek fejlesztésében való részvétel
  • Magas kódminőség biztosítása, részvétel a code review-kon
  • A fejlesztés megfelelő dokumentálása

Te vagy a megfelelő jelölt, ha

  • Rendelkezel szoftverfejlesztési tapasztalattal
  • Valamint ANGOL nyelvtudással
  • Ismered a SCRUM módszertant,
  • A Git és a Jenkins munkakörnyezetet,
  • A felsorolt technológiákból legalább egy nem ismeretlen számodra: Visual Basic, activeX, Angular front end, REST, ASP.NET

Amik Rád várnak:

  • Csúcstechnológiai élmények
  • Saját fejlesztésű, professzionális tréningek
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Színvonalas, Szeged belvárosi iroda
  • Rugalmas munkaidő, home-office lehetőség

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Szeged
Kategória IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2019.09.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre