Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő C/C++

  • B.Braun Medical Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 4 napja lejárt

A több mint 56 ezer munkatársával 62 országban jelen lévő B. Braun a világ egyik vezető egészségügyi vállalata. A cégcsoportot Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó B. Braun Medical Kft., a termékek értékesítését végző B. Braun Trading Kft. és a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt. képviseli. A három cég mintegy 2000 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője. Budapesti cégközpontunkba keresünk a magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett munkatársat az alábbi pozícióba:

SZOFTVERFEJLESZTŐ C/C++

Feladatok:

  • A cég által gyártott életmentő illetve életminőséget javító orvosi berendezések megismerése
  • A vonatkozó gyártmányfejlesztési folyamatok megismerése és technológiák alkalmazása
  • Orvosi berendezések beágyazott szoftvereinek fejlesztése
  • Javaslattétel a további fejlesztésekre, változtatásokra
  • Együttműködés a külföldi fejlesztőcsapatokkal
  • Szoftverdokumentáció elkészítése

Elvárások:

  • Informatikus / Villamosmérnök végzettség, diploma megléte (BSc, MSc, PhD)
  • C programnyelv magabiztos ismerete
  • Min 5 év programozói tapasztalat, ebből minimum 3 év C nyelven és beágyazott területen
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Igény a folyamatos fejlődésre
  • Eredményorientált, nyitott gondolkodás
  • Csapatszellem

Előny:

  • Orvosi műszer területen szerzett szoftver tervezői, fejlesztői gyakorlat
  • Biztonságkritikus rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat.
  • Modern szoftverfejlesztési metódusokkal szerzett tapasztalat (pl. SCRUM, TDD, CleanCode)
  • Real-time operációs rendszerekkel szerzett tapasztalat
  • Objektum orientált nyelveken szerzett programozási tapasztalat (C++, C#, Java)

Amit kínálunk:

  • Innovatív, fiatalos csapat
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség, szakmai jövőkép biztosítása
  • Barátságos, támogató légkör
  • Rugalmas/kötetlen munkavégzés
  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
  • Folyamatos képzések

A jelentkezéshez kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes, szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
IT / Informatika > It szakértő, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Mérnök / Műszaki > Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre