Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő (Budapest XIII.)

  • Unix Autó Kft.
  • Budapest, Pest, XIII. kerület
  • A hirdetés tegnap lejárt

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszerünkkel és autóalkatrész kereső programunkkal a magyar cégek között is kiemelten innovatívnak számítunk. A kereskedelmi szegmensben egyedülállóan modern informatikai infrastruktúrával rendelkezünk, ezáltal széleskörű fejlődési és tanulási lehetőséget biztosítunk a munkatársaknak.

Cégünk BUDAPESTI (XIII. kerület) munkavégzéssel az alábbi pozícióba keres munkatársakat:

Szoftverfejlesztő / Software Developer

A Te feladataid:

  • Vállalatirányítási rendszer fejlesztése
  • SQL adatbázis tervezés, fejlesztés
  • Felhasználói igények alapján termékfejlesztés
  • Követelmények elemzése, megvalósítás tervezése, implementáció, tesztelés
  • Fejlesztésekhez kapcsolódó folyamatok megvalósítása
  • Működő rendszerek támogatása, meglévő folyamatok optimalizálása

Amit Tőled elvárunk:

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma
  • Valamely programnyelv ismerete (C++, C#, Java, ASP.NET, PHP)
  • Legalább 1-3 év szoftverfejlesztői tapasztalat
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • SQL ismeret
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Dokumentáció szintű angol nyelvtudás (nyelvvizsga nem szükséges)
  • ERP rendszerfejlesztési tapasztalat előny

Amit Neked kínálunk:

  • Bérsáv: tapasztalattól függően havi bruttó 550.000-800.000 +mobiltelefon
  • Professzionális munkakörnyezetet egy magyar vállalatnál
  • Innovatív, kreatív környezetben való munkavégzést
  • Előrelépési és fejlődési lehetőséget
  • Hosszú távú perspektívát
  • Fiatal, összetartó, szakmailag magas szinten képzett csapatot

Munkavégzés helye: Cím: 1139 Budapest XIII. Frangepán u. 55-57.

CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre