www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő (B65szf)

  • A hirdetés 41 napja lejárt

Szoftverfejlesztő

Partnerünk németországi anyavállalattal rendelkezik, robotika és ipari automatizálás területén diktálja az ütemet a nemzetközi piacon. Budapesti csapatába keresünk Szoftverfejlesztő kollégát C#, JAVA, C++ fejlesztési területekre.

Pozíció azonosító: B65szf
Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok

  • robotvezérlés szoftverelemeinek fejlesztése
  • új szoftvermodulok fejlesztése
  • szoftverdokumentáció készítése
  • Unit tesztek elvégzése
  • munkavégzés SCRUM teamben

Elvárások

  • C#, JAVA vagy C++ fejlesztési tapasztalat
  • felsőfokú végzettség vagy azzal egyenértékű az tapasztalat szoftverfejlesztés, az elektrotechnika/ matematika/ fizika területén
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs készség
  • csapatjátékos hozzáállás

Előny

  • robotika területén szerzett tapasztalat
  • német nyelvtudás
  • SCRUM metodológiában szerzett tapasztalat
  • Unit tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Clean Code & SOLID ismeretek
  • Team Foundation Server/ Team City/ Maven tapasztalat

Amit parterünk kínál:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (13. és 14. havi bérezés, cafateria)
  • Szakmai kihívások nemzetközi környezetben
  • Továbbképzések, tréningek
  • High-tech technológiák

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol