Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

SZOFTVERFEJLESZTÉSI PROJEKTVEZETŐ (Járműipar, beágyazott rendszerek, implementálás, angol nyelvtudás)

IMPC Personnel Hungária Kft.
Régió: Veszprém

Hozzáadva: 2019.11.09.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.

Közép-dunántúli, neves multinacionális vállalat fejlesztési projektjeihez keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Specializált szoftverrendszerek tudásbázisának megismerése és elsajátítása, átvezetése a magyarországi fejlesztési központba, továbbá az ezekhez kapcsolódó teljes körű fejlesztési dokumentáció megismerése
  • A szoftverek megismerésének, átvezetésének majd bevezetésének projektenkénti koordinálása, aktív részvétel a specifikációk megalkotásában
  • A bevezetési és analizálási szakaszt követően szoftverfejlesztés és tesztelés- változások, változtatások nyomon követése, valamint szoros együttműködés a helyi, illetve külföldi projekt-csapatokkal

Elvárások

  • Villamosmérnök vagy mérnök informatikus diploma
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Beágyazott rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Járműipari szoftverfejlesztési folyamatok ismerete
  • Csapatmunkára való képesség, precizitás, szisztematikus munkavégzés

Előnyt jelent

  • Mikrokontroller és HW perifériák ismerete
  • Kapacitív technológiai ismeret
  • OMC ismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Kiváló szakmai fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőség egy bővülő vállalat gyártásindítási, termékfejlesztési folyamataiban

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZOFTVERFEJLESZTÉSI PROJEKTVEZETŐ (Járműipar, beágyazott rendszerek, implementálás, angol nyelvtudás), Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Helyek Veszprém
Kategória IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2019.11.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre