Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztési Csoportvezető

  • Unix Autó Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés tegnap lejárt

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszerünkkel és autóalkatrész kereső programunkkal a magyar cégek között is kiemelten innovatívnak számítunk. A kereskedelmi szegmensben egyedülállóan modern informatikai infrastruktúrával rendelkezünk, ezáltal széleskörű fejlődési és tanulási lehetőséget biztosítunk a munkatársaknak.

Cégünk BUDAPESTI (XIII. kerület) munkavégzéssel az alábbi pozícióba keres munkatársakat:

(Projekt Manager)

Feladatok:

  • ERP rendszer fejlesztésének tervezése, koordinálása
  • Szoftverfejlesztési projektek teljeskörű menedzselése
  • 4-5 fős szoftverfejlesztői projektcsapat irányítása
  • Felhasználói igények felmérése
  • Követelményspecifikáció és rendszerterv készítése
  • Fejlesztésekhez kapcsolódó folyamatok kidolgozása, megvalósításának menedzselése
  • Működő rendszerek támogatása, meglévő folyamatok optimalizálása
  • Proaktív kapcsolattartás a megrendelővel és a társterületekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Informatikai projektekben szerzett tapasztalat
  • 1-3 éves szoftverfejlesztői tapasztalat
  • Projektmenedzsment és/vagy rendszerfejlesztési módszerek ismerete
  • SQL ismeret
  • Kiemelkedő kommunikációs, problémamegoldó és konfliktuskezelő készség
  • Rendszerszemléletű gondolkodás
  • Középfokú angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • Professzionális munkakörnyezet egy magyar vállalatnál
  • Versenyképes jövedelem és széles körű juttatások
  • Innovatív, kreatív környezetben való munkavégzés
  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • Fiatalos, összetartó, szakmailag magas szinten képzett csapat

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > It-vezeto, Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Fejlesztési szakember
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre