Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szoftver Tesztmérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.27.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Partnercégünk komplex jegyértékesítő rendszert fejlesztett ki és üzemeltet több mint húsz éve
Magyarországon. Rendszerük két alappillére egy inhouse ügyviteli rendszer és egy web-alapú értékesítési platform; éves szinten több mint 45 ezer esemény köz

Pozíció leírása / Job description

Magyarországon. Rendszerük két alappillére egy inhouse ügyviteli rendszer és egy web-alapú értékesítési platform; éves szinten több mint 45 ezer esemény közel 10 millió jegyét kezeli.

A feladat:
- részvétel az ország egyik vezető jegyértékesítő rendszerének megújításában
- specifikáció alapján teszt forgatókönyvek, teszt esetek írása, tesztek futtatása
- követelménylista tesztelői véleményezése
- részvétel a cég tesztelési módszereinek továbbfejlesztésében
- tesztrendszerek kialakításában való aktív közreműködés
- hibalista naprakészen tartása, folyamatos újratesztelés
- szoftver kiadhatóságának dokumentálása, kapuőri szerep, smoke/sanity tesztek
- teszteléshez kapcsolódó dokumentációk írása

Elvárások / Requirements

Elvárások:
- legalább 3 év szoftvertesztelési tapasztalattal rendelkezik
- programozási/szkriptírási gyakorlat és/vagy fejlesztői (Java, Delphi) háttér
- automatizált tesztekkel kapcsolatos tapasztalatok
- webes technológiák ismerete ( HTML, CSS)
- alapszintű SQL ismeret
- alapszintű hálózati ismeretek: TCP/IP, HTTP
- az agilis módszertanban való jártasság
- incidens-kezelő/követő rendszerek ismerete (Redmine)

Amit kínálunk / Offer

Amit ajánlunk:
- izgalmas, kreatív feladatok
- versenyképes jövedelem és juttatások
- fiatalos, dinamikus csapatban való munkavégzés
- modern belvárosi iroda

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika > It szakértő
Aktiválás időpontja 2019.11.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre