www.cvonline.hu

Szoftver-, Tartalomkezelő

Régió: Hajdú-Bihar, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2018.07.21.
Jelentkezési határidő: 2018.02.23.

INTERMEDIUS NET KFT.

Partnercégünk, Magyarország és Európa piacvezető elektronikai kiskereskedő cégének, a Media Markt-nak IT és marketing területen végez fejlesztéseket, immáron 17 éve. Folyamatos fejlődésünk biztosítása érdekében, keresünk új kollégát debreceni irodánkba,

munkakörbe

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Főbb feladataid lesznek:

  • A Media Markt weboldalának napi szintű aktualizálása, tartalom szerkesztése CMS rendszeren keresztül, kampányok időzítése meglévő kreatívok felhasználásával.
  • Media Markt hírleveleinek szerkesztése és kiküldések időzítése Emarsys rendszeren keresztül
  • Folyamatos e-mailes kapcsolattartás a Media Markt marketing osztályával
  • Egyéb tartalomkezelési és feltöltési feladatok

Az álláshoz tartozó elvárásaink:

  • Legalább alapszintű HTML5, CSS3 ismeretek
  • Proaktív, magabiztos, motivált személyiség
  • Jó problémamegoldó és átlátó készség, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • WordPressben és/vagy egyéb CMS rendszerekben szerzett gyakorlat
  • PHP/OOP PHP programozásban szerzett tapasztalat
  • Adatbázis ismeretek (MySQL)
  • Photoshop alapvető ismerete
  • Szakmai angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Családias hangulatú munkahely, fiatalos közeg
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos munkavégzés

Munkavégzés helye: Debrecen, Nagy Lajos király tér

Jelentkezés módja: Fényképpel ellátott önéletrajzokat várunk.

Helyek Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória IT / Informatika > Webmester
Marketing / Reklám / Média / PR > Hirdetésszerkesztő, Szerkesztő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre