Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szoftver fejlesztést támogató minőségirányítási mérnök

  • Mediso Orvosi Berendezés Fejlesztő és Szervíz Kft
  • Budapest, Pest, III. kerület
  • A hirdetés 12 napja lejárt

A Mediso Medical Imaging Systems Kft. humán diagnosztikában és pre-klinikai kutatásokban használt képalkotó rendszerek (SPECT, CT, PET, MRI) fejlesztésével és gyártásával foglalkozik.

A cég 100% magyar tulajdonban lévő, több mint 25 éves múltra visszatekintő vállalat. 200 Kolléga dolgozik együtt a budapesti telephelyen, ahol a Kutatás-Fejlesztésben dolgozó szoftverfejlesztők, gépészmérnökök, fizikusok, villamosmérnökök mellett a Gyártásban tevékenykedő szakemberek együttes csapatmunkájából jön létre minden egyes termék.

Ezek az orvosi képalkotó nagyberendezések a világ számos pontján bizonyítanak nap, mint nap, ahol Kutatók és Orvosok százai igyekeznek hatékonyabbá tenni a mindennapi gyógyítást, illetve megalkotni az orvostechnológiai kutatások jövőjét.

(Software Quality Engineer)

Az új munkatárs feladati lesznek:

  • Orvostechnikai szoftver termékek és komponensek fejlesztési munkafolyamatainak folyamatos fejlesztése, támogatása
  • Minőségirányítási eljárások és munkautasítások elkészítése, bevezetése, oktatása, felügyelete
  • Orvostechnikai szoftver termékek szabvány (IEC 60601-x, IEC 62304) és jogszabályi (EU MDD/MDR, FDA 21CFR Part 820) megfelelésének biztosítása, tanúsítási eljárásának és a szükséges dokumentációk elkészítésének támogatása;
  • Szoftver verifikációs és validációs tervek készítése, felülvizsgálata, jóváhagyása
  • Kockázatirányítás és FMEA tevékenységek koordinálása az ISO 14971 szabvány alapján;
  • Részvétel belső és külső auditokon, közreműködés a helyesbítő és megelőző tevékenységek meghatározásában, koordinálásában és verifikálásában;
  • Minőségügyi jelentések készítése a vezetőség részére

Elvárások:

  • Orvostechnikai SW termékek/komponensek fejlesztésében, szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • ISO 13485, IEC 62304, IEC 60601 szabványcsalád ismerete
  • Határozott fellépés, jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • ISO13485:2016 Belső auditori végzettség
  • ISTQB vizsga

Amit mi nyújtunk:

  • Kihívást jelentő, változatos szakmai feladatok
  • Lehetőség nemzetközi projektekbe való bekapcsolódásra
  • Csapatmunka mellett saját egyéni projektekben való kiteljesedés
  • Hozzáférés a legmodernebb technológiákhoz
  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes fizetés

Miért jó a Mediso-nál dolgozni?

  • Folyamatos kihívások, lehetőség a fejlődésre
  • Csúcstechnológiával dolgozunk, a jövőt fejlesztjük
  • 200 dolgozóval nem vagyunk multi, családias a légkör
  • Több tudományterületet is megismerhetsz, képezheted magad
  • Az egészségügy jelentősége egyre csak nő, a tudásod nem évül el
  • Magyarországon dolgozhatsz egy nemzetközileg is ismert vállalatnál
Helyek Budapest
Pest
III. kerület
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre