Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szobalány

  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

A 7Seasons Apartments Kft. kis, családi vállalkozásként kezdte meg működését 2009-ben, és bár mára több mint 100 fős szervezetté nőtte ki magát, a barátságos légkör továbbra is jellemez bennünket. Kényelmes és színvonalas apartmanok turisztikai célú bérbeadása mellett magas minőségű szállodai szolgáltatásokkal várjuk vendégeinket, hiszen üzletfilozófiánk szerint az ő elégedettségük a legfontosabb számunkra. Minden munkatársunk számít, és hisszük, hogy mindenki munkája nélkülözhetetlen a közös siker érdekében.

Szobalány

Feladatok:

  • a szállodai szobák rendjének, tisztaságának biztosítása,
  • a szálloda szobáinak előkészítése,
  • szobák takarítása-bútorok tisztán tartása,
  • ágynemű, törölköző cseréje,
  • a szobákhoz tartozó fürdőszoba tisztán tartása.

Elvárások:

  • minimum alapfokú végzettség,
  • megbízhatóság, precizitás, terhelhetőség, vendégcentrikus hozzáállás,
  • önálló munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • vendéglátóiparban vagy szállodaiparban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • fontos megbecsült tagja leszel a szervezetünknek,
  • teljes munkaidős pozíció, (8 órás),
  • kellemes munkakörnyezet,
  • munkaruha biztosítása,
  • év végi bónusz,
  • próbaidő lejárta után fizetés emelés.

Munkavégzés helye:

1061 Budapest, Király utca 8.

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát várjuk.

Helyek Budapest
Pest
VI. kerület
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Szobalány
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Takarító, takarítónő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre