Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szobalány

  • LAHA Facility Hungary Kft
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 78 napja lejárt

SZOBALÁNYOKAT

KERESÜNK

Biztos, stabil, hosszútávú munkára vágysz?

4-5 csillagos szállodákba keresünk szobalányokat teljes munkaidőben.

  • Nettó 1.125 Ft/óra
  • Hétfőtől vasárnapig munkavégzés heti 2 szabadnap
  • 5.000 Ft utazás támogatás
  • Ingyenes étkezés

Feladatok:

  • Vendégszobák takarítása
  • Vendégkérések teljesítése
  • Műszaki problémák jelzése

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Kulturált munkakörnyezet

Elvárások:

  • Pontos, precíz, munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség

Időszakonként ajándékcsomag, családi wellness hétvégéket sorsolunk az évben több alkalommal munkatársaink között.

Amennyiben munkatársaink további kollégákat ajánlanak cégünknek azt 10.000 Forinttal / fő jutalmazzuk minden hónapban.

Jelentkezés elektronikusan vagy a 30/463-4920-as telefonszámon, akár SMS-ben is lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Takarító, takarítónő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre