Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szobalány

  • Accor-Pannonia Hotels Zrt.
  • Budapest, Pest, VII. kerület
  • A hirdetés 14 napja lejárt

Az Accor szállodaipari multinacionális vállalat, a világon 4300 szállodát üzemeltet

 100  országban. Az ibis  Budapest Heroes Square szálloda az ACCOR csoport magyarországi szállodaipari leányvállalatához tartozik.Hazánkban Sofitel, MGallery, Novotel, Mercure és Ibis szállodákat üzemeltet a cég.

A Hősök terénél elhelyezkedő 139 szobás Ibis Budapest Heroes Square szállodába keressük új

szobalányunkat

Mik lesznek a feladataid?

  • A vendégszobák, a szállodai hall és a közös helyiségek professzionális szintű takarítása az Ibis márka elvárásainak megfelelően

Mit kínálunk?

  • Heti 40 órás munkára keresünk kollégát.
  • Fix alapbért, étkezést, munkaruhát biztosítunk és van sok vállalati juttatás is
  • A munkavégzés hétvégén is történik, a heti kettő szabadnap nem biztos, hogy hétvégére esik

Milyen készségeket keresünk?

  • Megbízhatóság
  • Gondos, precíz, önálló munkavégzés
  • Udvarias magatartás és megjelenés
  • Vendég- és minőségközpontú gondolkodás és munkavégzés
  • Nagy munkabírás
  • Jó csapatszellem

Mi jelenthet előnyt számodra a kiválasztás során?

  • Szállodai szobaasszonyi tapasztalat

Egyéb

  • Vendégközpontúság
  • Tisztaság és rendszeretet
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Kifogástalan megjelenés

Regisztáció után.

Helyek Budapest
Pest
VII. kerület
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Szobalány
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Takarító, takarítónő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre