Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szobalány

  • 7Seasons Apartments Kft.
  • Budapest, Pest, VI. kerület
  • A hirdetés 4 napja lejárt

A 7Seasons Apartments Kft. kis, családi vállalkozásként kezdte meg működését 2009-ben, és bár mára több mint 100 fős szervezetté nőtte ki magát, a barátságos légkör továbbra is jellemez bennünket. Kényelmes és színvonalas apartmanok turisztikai célú bérbeadása mellett magas minőségű szállodai szolgáltatásokkal várjuk vendégeinket, hiszen üzletfilozófiánk szerint az ő elégedettségük a legfontosabb számunkra. Minden munkatársunk számít, és hisszük, hogy mindenki munkája nélkülözhetetlen a közös siker érdekében.

Szobalány

Feladatok:

  • a szállodai szobák rendjének, tisztaságának biztosítása,
  • a szálloda szobáinak előkészítése,
  • szobák takarítása-bútorok tisztán tartása,
  • ágynemű, törölköző cseréje,
  • a szobákhoz tartozó fürdőszoba tisztán tartása.

Elvárások:

  • minimum alapfokú végzettség,
  • megbízhatóság, precizitás, terhelhetőség, vendégcentrikus hozzáállás,
  • önálló munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • vendéglátóiparban vagy szállodaiparban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • fontos megbecsült tagja leszel a szervezetünknek,
  • teljes munkaidős pozíció, (8 órás),
  • kellemes munkakörnyezet,
  • munkaruha biztosítása,
  • év végi bónusz,
  • próbaidő lejárta után fizetés emelés.

Munkavégzés helye:

1061 Budapest, Király utca 8.

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát várjuk.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
VI. kerület
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Szobalány
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Takarító, takarítónő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre