Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szobalány

  • Rubin Wellness & Conference Hotel
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 6 napja lejárt

A RUBIN WELLNESS & CONFERENCE HOTEL****

 üzleti és szabadidős turisták körében kedvelt zöldövezeti budai szálloda

SZOBALÁNY

munkakörbe keresi kedves, vidám, önállóan dolgozni tudó munkatársát

Főbb feladatok:

  • Szállodai szobák, folyosók, közösségi terek takarítása, rendben tartása
  • Jelzi a gondnoknőnek a szobai textíliák (matracvédő, ágysál, díszpárna) szükség szerinti cseréjét és cseréli is azokat
  • Jelenti a műszaki hibákat, a minibár forgalmat, valamint az eltűnt fogyóeszközöket
  • Felmerülő, a munkakörébe tartozó vendégkérések teljesítése

 Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Alapos, precíz munkavégzés
  • Udvarias, vendégközpontú magatartás
  • Terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Angol nyelv alapszintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Napi meleg étkezés és munkaruha biztosítása
  • Fizetett szabadság
  • Teljes munkaidős állás
  • Barátságos hangulat, segítőkész, összetartó csapat
  • Támogató munkahelyi környezet

Ha szívesen csatlakozna Ön is csapatunkhoz, küldje el önéletrajzát a e-mail címre, vagy hívjon minket a 06205539347 telefonszámon.

Reméljük, hogy hamarosan Kollégáink között üdvözölhetjük!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Szobalány
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Takarító, takarítónő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.02.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre