Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szobalány

  • A hirdetés 5 napja lejárt

Szobalány

A 7Seasons Apartments Kft. – ami apartmanokat üzemeltető szervezet – SZUPER ÜGYES HOUSEKEEPING CSAPATA keresi munkatársát szobalány munkakörbe.

Fő feladat:

REND és TISZTASÁG megteremtése apartmanjainkban.

Amit mi adunk Önnek:

Fontos tagja lesz a szervezetünknek, 8 órás bejelentett munkaviszony (szombati, vasárnapi beosztás is van), kellemes munkakörülmények (öltöző, konyha), bónusz.

Amit mi kérünk Öntől:

  • Minőségi munka, lelkesedés, megbízhatóság.
  • Angol nyelvtudásnak nagyon örülünk.

Munkavégzés helye:

Budapest, Deák tér

A fényképes önéletrajzokat a Jelentkezés gombra kattintva türelmetlenül várjuk.

Helyek Budapest
Pest
VII. kerület (Budapest, Deák Ferenc tér, Magyarország)
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Szobalány
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Takarító, takarítónő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.09.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Elektronikus karbantartó műszerész

Human Centrum Kft.

Partnercégünk, az innovatív megoldásairól isme...
Budapest

Szerelő

Otitargo Bt.

Budapesti székhelyű, stabil háttérrel rendelk...
Budapest, Pest, X. kerület

Raktáros

Waberer's International Nyrt.

RAKTÁROS Feladatok Raktárból való anyagkia...
Budapest, Pest