Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szobafoglalási ügyintéző

  • Company_icon HOTEL GYULA Korlátolt Felelősségű Társaság
  • Location_icon Gyula, Békés
  • A hirdetés 40 napja lejárt

Feladatok:

  • szobafoglalások regisztrálása
  • kapcsolattartás a vendégekkel telefonon és e-mailben
  • ajánlatadás telefonon és e-mailben magyarul, románul és angolul
  • ajánlatok és visszaigazolások készítése
  • telefonos ügyintézés
  • információnyújtás

Elvárások:

  • minimum érettségi
  • folyékony román nyelvtudás
  • második nyelvként angol nyelvtudás előny
  • számítógépes ismeretek (MS Office, web)
  • kiváló kommunikációs készség
  • nagyfokú precizitás
  • vendégközpontú szemlélet
  • terhelhetőség
  • szorgalom

Amit nyújtunk:

  • kiváló munkahelyi légkör Békés megye legszínvonalasabb szállodájában
  • versenyképes fizetés
  • meleg étkezés
  • munkaruha
  • lendületes, összetartó csapat
Helyek Gyula
Békés
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Regisztrátor, Szervező, Ügyintéző
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Szállodai adminisztrátor, Szállodai recepciós
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Román
Aktiválás időpontja 2018.10.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre