Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szobafoglalási munkatárs

  • Park Inn by Radisson Sárvár Resort & SPA
  • Sárvár, Vas
  • A hirdetés 110 napja lejárt

Nemzetközi szállodalánchoz tartozó, Nyugat-Magyarország egyik vezető négycsillagos szállodája, a Park Inn by Radisson Sárvár Resort & SPA fiatalos csapatába a munkájára igényes és elhivatott

pozícióba keres munkatársat.

Feladatok:

  • egyéni szobafoglalással kapcsolatos feladatok ellátása
  • vendégekkel való kapcsolattartás
  • a munkakörrel járó adminisztratív feladatok ellátása

Jelentkezési feltételek:

  • szakirányú végzettség
  • tárgyalóképes német és angol nyelvtudás
  • kiváló kommunikációs készség
  • hatékony munkavégzés egyénileg és csapatban is

További információ a hotelünkről: Link megjelenítése

Helyek Sárvár
Vas
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Regisztrátor, Ügyintéző
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Szállodai adminisztrátor
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.09.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre