www.cvonline.hu

Szlovákul is beszélő asszisztens

  • A hirdetés 1417 napja lejárt

Link megjelenítése
Iroda: Budapest I. ker. Hattyú u. 14.

A TrM Fordítóiroda (Link megjelenítése) az idegennyelvi kommunikációs piac dinamikusan növekvő szereplője. Irodánk a főváros prominens pontján, a Széna tértől néhány lépésre található jellegzetes Hattyúház épületében kapott helyet. Ügyfélkörünkben megtalálhatók multinacionális vállalatok hazai és regionális irodái csakúgy, mint magyar tulajdonú kis-, közép- és nagyvállalatok. Cégünk sikerének hátterében küldetésünk áll: olyan idegennyelvi szolgáltatásokat nyújtani, amelyekben partnereink maradéktalanul megbízhatnak. Munkánkat az ISO9001-es minőségbiztosítási szabványnak megfelelően végezzük.

Cégünk további bővülésének elősegítése érdekében keresünk főállású munkatársat

szlovákul is beszélő asszisztens

munkakörbe

Feladatok:

  • Kapcsolattartás szlovákiai és magyarországi ügyfelekkel és szállítókkal
  • értékesítés előkészítése (ajánlatok írása, kiküldése) projektmenedzsment munkák támogatása (pl. PDF fájlok konvertálása, szövegszerkesztés)
  • számlázás, banki utalások előkészítése,
  • pénzügyi adminisztratív feladatok más jellegű adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • erős szlovák és magyar nyelvtudás írásban és
  • szóban kiváló számítógépes ismeretek (főleg Office)
  • gyorsaság, szorgalom, monotonitástűrés jó kommunikációs készség

Előny:

  • angol és/vagy cseh nyelvtudás hasonló tapasztalat

Amit kínálunk:

  • főállású munkakör versenyképes fizetés dinamikus
  • légkör fejlődési lehetőség

Jelentkezési határidő:
2014. március 14.

Magyar és szlovák nyelvű CV-t és motivációs levelet is kérünk az alábbi címre, a bruttó forint fizetési igény megjelölésével. Várható munkakezdés: 2014. március

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő