Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Színbeállító

  • Gabriel-Chemie Hungária Kft.
  • Nyíregyháza, Szabolcs-Szatm...
  • A hirdetés 15 napja lejárt

Amit várunk:

  • érettségi
  • három műszakos munkarend vállalása
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • precizitás
  • csapatmunka

Főbb feladatok:

  • színbeállítás vevői igény alapján, eredmények dokumentálása

Amit kínálunk:

  • stabil multinacionális vállalati háttér
  • változatos munka
  • próbaidő után határozatlan idejű munkaszerződés
  • garantált 13. havi fizetés
  • cafeteria
  • munkába járás támogatás

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet.

Telefonszám: 06-70-932-66-81

Helyek Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító
Szakmunka / fizikai munka > Festő, mázoló
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre