Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szimulációs gyakornok - diákmunka

  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

A kormányrendszerek területén technológiavezető partnerünk az autóipar meghatározó innovatív tagja. A budapesti leányvállalat 1999 óta foglalkozik személyautók elektromos kormányrendszerének fejlesztésével, a cégcsoporton belül egyedüli elektronikai és szoftverfejlesztési kompetencia központként.

Munkatársaikat a dinamika, az innovációs kedv, valamint az autók iránti szenvedély köti össze.

Csapatába keres új, diák munkatársat GPU

Szimulációs gyakornok

munkakörbe!

Feladatok:

  • Szimulátor összekötése a Matlabbal
  • Zártkörösítés
  • FW-be illesztés

Elvárások:

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony elsősorban IT/villamosmérnöki területen
  • Magas szintű Számítógépes grafikai ismeretek
  • GLSL Robotikai vagy 3D grafikai tapsztalat
  • C vagy C++99 programozási tudás
  • Csapatmunkára való készség

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes bérezés
  • Mérnöki feladatok
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat

Munkaidő:
Hétköznaponként 8 és 18:00 között

Kiválasztásnál előnyt jelent:

  • Szabályozástechnikai ismeretek
  • Alapszintű képfeldolgozási tudás
  • CUDA, OpenCL vagy Vulcan API, 3D képfeldolgozási tapasztalat

Heti óraszám:
20 óra

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület

Fizetés:
Br.1412-1765 Ft/óra

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat > IT, informatika
Energetika / Villamosság > Energetikai mérnök, Energetikus, Villamosmérnök
IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Aktiválás időpontja 2019.08.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre