www.cvonline.hu

Szervizvezető

  • A hirdetés 1309 napja lejárt

munkatársat keresünk

Az Eurotrade Kft. Kistarcsai csomópontjában található telephelyére, az újonnan kialakított haszongépjármű szervizbe, autószerelői tapasztalatokkal rendelkező kollégát keresünk vezetői pozícióba.

Feladatok:

  • az szerviz üzletág tevékenységének irányítása, a vállalt munkák kiadása, azok szakszerű elvégzésének ellenőrzése, felügyelete
  • a külső, belső munkák és a garanciális elszámolások alá tartozó megrendelések ütemezése, a cég érdekeinek szem előtt tartásával
  • a partneri kapcsolatokat ápolása és bővítése, a szerviz lehető legnagyobb kihasználtságának érdekében
  • szerviztevékenységgel kapcsolatos beszámolási és adatszolgáltatási feladatok elvégzése
  • az IVECO, TATRA, MERCEDES márkaszerviz tevékenység irányítása ellenőrzése kapcsolattartás a szakmai vezetőkkel

Követelmények:

  • minimum középfokú szakirányú végzettség, autószerelői területen szerzett szakmai tapasztalat
  • szerviz vezetői tapasztalat
  • felelősségteljes munkavégzés, kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • mobilitás

Előnyt jelent:

  • B, C, E kategóriás jogosítvány
  • gázüzemű járművek műszaki ismerete
  • autóvillamossági ismeretek

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér
  • cafetéria
  • teljesítményarányos jutalom, jutalék
  • mobiltelefon
  • bejárási támogatás illetve, próbaidőt követően céges gépjármű

Munkavégzés helye:

  • Az Eurotrade Kft. Kistarcsai telephelye,az MO kistarcsai csomópontjánál,(Raktárkörút 1.)

Munkaidő:
Kötetlen munkaidő.

Körösi István

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő