Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szervizvezető

  • ORION Elektronikai Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 6 napja lejárt

Évszázados múlttal rendelkező magyar vállalat az ORION Elektronikai Kft. budapesti telephelyére

Szervízvezető

munkatársat keres

Az állás betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Műszaki középfokú végzettség
  • 3-5 éves tapasztalat szervíz területen
  • Angol nyelvtudás

Munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Vezetői tapasztalat hasonló területen
  • Külföldi partnerrel kapcsolattartás, levelezés

Amit kínálunk:

  • Budapesti telephely
  • Tömegközlekedéssel jól megközelíthető
  • Megbízható vállalati környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni magyar vagy angol önéletrajz beküldésével lehet elektronikusan, vagy az alábbi elérhetőségeken.

Posta cím: ORION Elektronikai Kft., 1106 Budapest, Jászberényi út 29/B,

Fax: 260 6520

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai menedzser
Gyártás / Termelés > Ipari művezető, Műszakvezető
Mérnök / Műszaki > Karbantartó-menedzser
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre