www.cvonline.hu

Szervizvezető

  • Company_icon ORION Elektronikai Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

Évszázados múlttal rendelkező magyar vállalat az ORION Elektronikai Kft. budapesti telephelyére

munkatársat keres

Az állás betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Műszaki középfokú végzettség
  • 3-5 éves tapasztalat szerviz területen
  • Angol nyelvtudás

Munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Vezetői tapasztalat hasonló területen
  • Külföldi partnerrel kapcsolattartás, levelezés

Amit kínálunk :

  • Budapesti telephely
  • Tömegközlekedéssel jól megközelíthető
  • Megbízható vállalati környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni magyar vagy angol önéletrajz beküldésével lehet.

Posta cím: ORION Elektronikai Kft., 1106 Budapest, Jászberényi út 29/B,

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai menedzser
Mérnök / Műszaki > Karbantartó-menedzser
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre