Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szervizüzem vezető

  • Instalent
  • Szeged, Csongrád
  • A hirdetés 23 napja lejárt

Főbb feladatok:

  • Aftersales részleg hatékony irányítása
  • Munkatársak feladatainak delegálása, ellenőrzése
  • Jelentések készítése
  • Jó munkahelyi légkör kialakítása
  • Együttműködés a partnerekkel, illetve a többi telephely vezetőivel
  • Együttműködés a vállalat más részlegeinek munkatársaival
  • Együttműködés a helyi Sales igazgatóval
  • Sales-Aftersales részlegek munkájának összehangolása
  • Munkatársak motiválása

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Érdekérvényesítő képesség
  • Több éves, szakmában szerzett vezetői tapasztalat
  • Nagyfokú megbízhatóság, lojalitás
  • Önálló munkavégzés képessége
  • Folyamatgondolkodás, rendszergondolkodás
  • Profitorientáltság

Előnyt jelent:

  • Angol és/vagy Német nyelv ismerete

Amit a cég kínál:

  • Rugalmas munkaidő
  • Prémiumkategóriás autó biztosítása saját használatra
  • Kiemelt fizetés plusz év végi bónusz
  • Tizenharmadik havi fizetés, cafeteria
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatos képzések belföldön és külföldön egyaránt

Munkavégézés helye: Szeged

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Szeged
Csongrád
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari művezető, Műszakvezető
Mérnök / Műszaki > Karbantartó-menedzser
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre