Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szerviztechnikus

  • Tipographic Kft.
  • Nyíregyháza, Szabolcs-Szatm...
  • A hirdetés 5 napja lejárt

A megye piacvezető másolástechnikai- informatikai cége informatikus végzettséggel rendelkező

szerviztechnikust

keres.

Feladatok:

  • Digitális multifunkciós másolóberendezések javítása, karbantartása, telepítése
  • Hálózatépítés
  • PC összeszerelés, szoftverek telepítése, hibafeltárás
  • Esetenként egyéb informatikai eszköz telepítése

Amit kínálunk:

  • Bejelentett főállás
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődés lehetősége, tréningek
  • Fiatalos, jó hangulatú, lendületes, pörgős csapat
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés
  • Hosszú távú perspektíva
  • Család-barát és kiszámítható munkaidő (07:30 – 16:30)

Elvárásaink:

  • Középfokú szakirányú végzettség (informatikus, elektronikai műszerész)
  • Linux ismeretek (alap parancssorok)
  • Számítástechnikai gyakorlat, PC környezetben Windows, valamint irodai szoftverek telepítéseiben és beállításaikban szerzett gyakorlat
  • Logikus gondolkodás
  • Önálló- és csapatmunkára való készség, képesség
  • Munkahellyel szembeni lojalitás
  • Rugalmasság
  • Precíz, hatékony munkavégzés, terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Egyéb juttatások:

  • Mobiltelefon, szakmai tréningek

Fizetési igényével megjelölt önéletrajzát kérjük elküldeni.

Helyek Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika > Rendszergazda, Számítógépes technikus
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre