Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szerviztechnikus

  • EUWORK Kft.
  • Bács-Kiskun, Baranya, Békés...
  • A hirdetés 13 napja lejárt

A pozíció:

A visszaküldött termékek feldolgozása, tesztelése és korszerűsítése. Az adminisztratív adatok feldolgozása a rendszerben, valamint helyesen működő termékek szolgáltatása a vásárlóknak.

Feladatok:

  • Az egységek modul szintű diagnosztizálása, tesztelése és javítása.
  • Pontos adminisztratív egységek feldolgozása a releváns nyomkövető rendszerekben.
  • Megadott instrukciók alapján történő tesztelés és szerelés.
  • Az elvégzett lépések dokumentálása.
  • A munka biztonságos és pontos elvégzése, a minőségi és mennyiségi elvárások garantálása.
  • Software telepítése.
  • A közvetlen felettes által adott megbízások követése.
  • Minőség és produktivitás útján való cél elérés
  • 5S és ESD alapelvek betartása
  • Az előre meghatározott kritikus teljesítménymutatók elérése.

Felelősséggel tartozik:

  • A releváns információ átadásáért a közvetlen felettesnek.
  • A tiszta munkakörnyezetért, ami megfelel az 5S alapelveknek.
  • Az elvégzett munka minőségéért.
  • ESD védelem viseléséért.

Végzettség:
Elektrotechnikus

Tapasztalat:
Legalább 1 év releváns tapasztalat

Számítógépes ismeretek:
Hardware

Kompetenciák:
Pontos, vásárló orientált, precíz, csapatjátékos.

Nyelvtudás:
Holland (A2) vagy Angol (A2)

Amit nyújtunk:

  • Teljes munkaidős állás holland szerződéssel
  • Utazási költség térítése lakás és a munkahely között
  • Fizetés hetente vagy 4 hetente
Helyek Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Budapest
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád
Pest
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Hollandia
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Műszerész, Szerelő, Technikus
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Minimum bruttó fizetés 499680
Elvárt nyelvtudás Angol, Holland
Aktiválás időpontja 2019.10.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre