Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szerviztechnikus

  • Karcher Hungária Kft.
  • Bács-Kiskun, Budapest, Pest...
  • A hirdetés 63 napja lejárt

Tisztítástechnológiával foglalkozó cég tevékenységének bővítése miatt új munkatársa(ka)t keres az alábbi pozícióra:

SZERVIZTECHNIKUS

FELADATOK:

  • termékeink teljeskörű szervizelése, javítása országszerte;
  • telepített és mobil gépek beüzemelése, telepítése, javítása;
  • a szervizbe érkező ipari és háztartási gépek javításra történő átvétele és a teljes ügymenet lebonyolítása;
  • garanciális gépek alkatrészrendelése, javítása;
  • vevők megfelelő tájékoztatása a javítás részleteiről;
  • írásos árajánlatok készítése, megrendelés;
  • reklamációs és panaszos ügyek kezelése;

ELVÁRÁSOK:

  • középfokú műszaki szakirányú végzettség;
  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete (excel, word);
  • kiváló kommunikációs készség;
  • nagyfokú önállóság;
  • fontos legyen számodra az elégedett ügyfél;
  • fontos, hogy eredményeket tudj elérni;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • SAP és crm rendszer ismerete előny

AMIT KÍNÁLUNK:

  • változatos szakmai kihívások
  • stabil munkahely

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Magyarország területe

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődését és a kritériumoknak megfelelve szeretnéd megpályázni, akkor küld magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével.

Helyek Bács-Kiskun
Budapest
Pest
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Technikus
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre