Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szerviztechnikus

Régió: Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.10.19.
Jelentkezési határidő: 2019.10.23.

Cégünk a 100% magyar tulajdonú Stalltechnik- B Service Kft. Modern21. századi mezőgazdasági technológiai szereléseket és szervizeléseket végezzük Európa számos országában. Működésünk óta lelkiismeretes és kitartó munkával több száz elégedett ügyfelet köszönthetünk partnereink között.

Jelenleg csapatunk bővítése miatt keresünk szakembert

pozícióba, teljes munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • villamos szivattyúk, keverők beüzemelése
  • szellőztető rendszerek villamos bekötése, beüzemelése
  • takarmánybehordó elektromos bekötése, beüzemelése
  • vezérlő egységek meghibásodása okának felkutatása, javítása
  • villamos kivitelezések koordinálása, ellenőrzése
  • új gépek, berendezések, eszközök üzembe helyezése
  • esetleges elektromos-mechanikus gépi meghibásodások szakszerű javítása
  • technológiai szerviz partnereinknél
  • raktárkészlet kezelése

Elvárásaink:

  • villamossági végzettség
  • irányítástechnológiai, vezérléstechnológiai ismeret
  • pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • B” kategóriás jogosítvány
  • kreativitás, jó kommunikációs készség
  • utazási hajlandóság

Előny:

  • német vagy angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • a munkavégzéshez szükséges eszközöket: autó, szerszámok, telefon, laptop
  • stabil, tervezhető, kiszámítható jövőképet
  • széleskörű szakmai támogatás, továbbképzések
  • lendületes, fiatalos csapatban való részvétel

Munkavégzés helye:

  • Budapesti iroda, illetve országszerte partnereinknél

Helyek Pest
Budapest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Karbantartó, Szerelő, Technikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre