Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szerviztechnikus

  • Az álláshirdetés holnap lejár

Multinacionális anyacégünk több évtizedes tapasztalattal, kiemelkedő szakmai tudással, magas színvonalú, megbízható szolgáltatást kínál  gépjármű mosóberendezések gyártásában szervizelésében. Megbízható, talpraesett, jól kommunikáló munkatársakat keresünk

munkakörbe.

Munkavégzés helye:

  • Országos, főképp Pest-Megye

Feladatok:

  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel
  • Vevőlátogatásokról, vevőkívánságokról jelentések, munkalapok készítése
  • Autómosó berendezések és egyéb tartozékainak üzembe helyezése, szervizelése
  • Kapcsolattartás vevők és a belső szerviz között, felmerülő problémák kezelése
  • Üzemeltetőknél műszaki szaktanácsadás
  • 5S támogatása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (gépész vagy villanyszerelő szakon)
  • Legalább 1-2 év szervizelésben szerzett tapasztalat
  • Utazási hajlandóság, mobilitás
  • Rugalmas munkaidő vállalása
  • Önálló, nyitott, proaktív, kommunikatív személyiség
  • Megoldás fókuszú, folyamat orientált gondolkodásmód
  • Nyitottság az emberek iránt
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • B kategóriás gépjárműveztetői engedély

Előny:

  • Német vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Céges szerviz autó biztosítása
  • Telefon, notebook használata
  • Eseti külföldi továbbképzések
  • Kihívást jelentő és változatos feladatok
  • Lendületes és összetartó csapat
  • Rugalmas munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el pályázati anyagát a fizetési igény megjelölésével vagy keresse fel kollégánkat: Mészáros György, 0620-320-7560-as telefonszámon!

Iratkozzon fel állásértesítőre