www.cvonline.hu

Szerviztechnikus

  • A hirdetés 181 napja lejárt

Az Integra Kft. darabolástechnikai üzletágába keresünk szakmailag felkészült, ambíciózus

munkatársakat.

Feladatok:

  • Garanciális és garancia időn túli gépek javítása országosan
  • Telefonos távsegítség biztosítása megfelelő ügyfeleknek
  • Ütemezett karbantartások elvégzése
  • Fűrészgépek telepítése, beüzemelése, átadása

Elvárások:

  • Gépszerelői készség
  • Műszaki beállítottság
  • Hidraulikus, pneumatikus rendszerek ismerete
  • Elektronikai jártasság
  • Alapfokú angol nyelvismeret (fűrészgépek dokumentációja többnyire angol)
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Önállóság, problémamegoldó képesség

 Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kihívást jelentő összetett változatos munka
  • Azonnali munkakezdés
  • Alkalmazotti jogviszony
Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka > Elektrotechnikus, Gépszerelő, Elektronikai műszerész
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.02.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre