Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szerviztechnikus / szerelő

  • Az álláshirdetés holnap lejár

Cégünk a GIA-Hungária Kft., a nemzetközi GIA-csoport tagjaként, több mint két évtizedes tapasztalattal a háta mögött végzi tevékenységét az ipari alkalmazások területén.

A Csongrádi kirendeltség csapatába keresünk Kecskemét vagy Szolnok vonzáskörzetéből

szerviztechnikus / szerelő

munkatársat.

AMIT KÍNÁLUNK AZ ÖN SZÁMÁRA:

  • Leendő munkatársunk az általunk forgalmazott termékek szakszerű telepítéséért, az eszközök karbantartásáért, javításáért, felújításáért felelős csapatunk tagja lesz
  • A szaktudás folyamatos fejlesztésének lehetősége
  • Versenyképes bérezési rendszer (alapbér, készenlét), mobiltelefon
  • Lehetőség cégautóra
  • Határozatlan idejű, bejelentett munkaszerződés
  • Változatos és igényes munkavégzést kínálunk egy stabil, fejlődő és jövőorientált vállalkozásnál

FELADATOK:

  • Szénhidrogénszármazékokat továbbító technológiai csőhálózatrendszerek szerelése, valamint a csőhálózat részeit képező eszközök, erős- és/vagy gyengeáramú villamos berendezések telepítése, beüzemelése, karbantartása és javítása, robbanásbiztos környezetben
  • Töltőállomásokon technológiai szerelések, hatósági tanúsíttatások elvégzése
  • Egészség-, baleset-, környezet- és munkavédelmi szabályok ismerete, betartása és betartatása
  • Önálló munkavégzés műszaki rajz alapján

ELVÁRÁSOK:

  • Elektromos vagy gépésztechnikus vagy épületgépész középfokú szakmai végzettség
  • Egészség-, baleset-, környezet- és munkavédelmi szabályok ismerete
  • Műszaki rajz megbízható olvasása
  • Büntetlen előélet
  • Gyakorlott okostelefon-használat
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • Gyors alkalmazkodókészség a munkakörnyezet változásaihoz
  • Csapatban való együttműködés
  • Proaktív problémamegoldó készség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Rugalmasság és kötetlen utazási hajlandóság
  • Belső igény fejlődésre

ELŐNY:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Karbantartásban szerzett gyakorlat
  • MS Windows / Levelező rendszer / Office rendszer felhasználói szintű ismerete

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Bács-Kiskun és Jász-Nagykun-Szolnok, valamint Csongrád és Békés megyék területe

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Jelentkezésében várjuk fényképes önéletrajzát, fizetési igényét, valamint a végzettségét igazoló bizonyítvány-másolatát is.

A pozíció megállapodás esetén AZONNAL betölthető.

Helyek Bács-Kiskun
Békés
Csongrád
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Épületkarbantartó, Műszerész, Szerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre