Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SZERVIZTECHNIKUS (ORVOSTECHNIKAI TERÜLET)

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.12.11.
Jelentkezési határidő: 2019.12.12.
Megbízónk német tulajdonú, a nemzetközi piacon vezető pozíciót betöltő vállalat, akik orvostechnikai és biztonságtechnikai termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkoznak.

Orvostechnikai üzletáguk számára az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

SZERVIZTECHNIKUS

Feladatok:
  • Orvostechnikai berendezések (altatógép, lélegeztetőgép, páciens monitorok, inkubátor, stb.) karbantartása, szervizelése, szoftveres bemérése a Budapest és vonzás körzeti régió egészségügyi intézményeiben
  • Hiba okának beazonosítása, hibaanalízis alkatrész-igények felmérése
  • Ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás, megbeszélések lebonyolítása- szerviz szerződések megkötése, frissítése, újrakötése
Elvárások:
  • Legalább 1-2 év tapasztalat műszaki berendezések szervizelésében, elsősorban orvostechnikai/ labor diagnosztikai/ precíziós berendezések területén
  • Min. középfokú technikusi végzettség
  • Aktív, erős középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt- gyártóműi tanfolyamok elvégzése, műszaki leírások megértése, stb
  • Számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
  • Jó kommunikációs készség (ügyfelekkel történő kapcsolattartáshoz, árajánlat-készítéshez)
  • Műszaki beállítottság, önálló munkavégzésre való képesség
  • ”B” - kategóriás vezetői engedély
Előny:
  • Felsőfokú végzettség (villamosmérnök, mechatronikai mérnök)
  • Egészségügyi intézményi tapasztalat
Amit kínálnak:
  • Kiemelkedő fix alapbér + éves bónuszrendszer teljesítmény arányában
  • Céges gépjármű magánhasználatra is
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Rugalmas munkavégzés

Munkavégzés helye:
  • Budapesten található a központ- Elsősorban Budapest és Pest megye, e mellett előfordulhat vidéki munkavégzés is

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük frissített önéletrajzzal pályázzon!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.12.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre