Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szerviztechnikus gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XI. kerület

Hozzáadva: 2020.01.11.
Jelentkezési határidő: 2020.01.21.

A Konica Minolta Magyarország Kft. a hazai irodatechnikai piac egyik vezető szolgáltatójaként professzionális irodatechnikai és digitális nyomdaipari megoldásokkal, magas szintű IT  szolgáltatásokkal és saját innovatív termékeivel áll ügyfelei részére. Ebbe a dinamikus csapatba várnak most Téged is!

Feladatok:

  • A nyomdaipari gépparkkal kapcsolatos feladatok ellátása a telephelyen
  • Visszaérkezett használt eszközök átvétele, átadása, installációja és felújítása
  • Az elkészült eszközök rendszerezése, tesztelése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal (sales, logisztika)
  • A menedzselt gépparkkal kapcsolatos logisztikai feladatok támogatása
  • Komplexitástól függően: a problémák önálló megoldása, vagy továbbítása senior kollégák felé
  • Szerviz támogatás
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú tanulmányokat folytatsz műszaki vagy informatikai területen
  • Alap informatikai ismeretekkel rendelkezel (hálózati ismeretek, operációs rendszerek, Windows, Linux, szerver alapismeretek)
  • Nem okoz gondot, ha angolul kell kommunikálnod, levelezned
  • Szívesen teremtesz kapcsolatot új emberekkel
  • Szereted fejleszteni magad és proaktívan keresed a tanulási lehetőségeket
  • Jó problémamegoldó készséggel rendelkezel, kreatívnak tartod magad
  • Rendelkezel "B" kategóriás jogosítvánnyal

Munkaidő

  • Irodai munkarendben (hétfőtől péntekig) heti 20-30 óra vállalása az optimális

Munkavégzés helye

  • A Konica Minolta 11. kerületi központja és a törökbálinti telephelye
  • Mindkét helyszín könnyen megközelíthető és az eljutásban is segítséget nyújtanak

És hogy mit kínálunk?

  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Karrierépítés: tanulmányaid befejezése utána akár főállásban is számítunk a munkádra!
  • Támogató kollégákat és innovatív munkakörnyezetet
  • Br. 1.250 Ft / óra bérezést
  • Ha mindez nem elég motiváció, nézd meg a következő rövid videót a Konica Minoltáról: Link megjelenítése

Amennyiben elhatároztad magad, töltsd ki a lenti rövid űrlapot, és ezzel már el is küldted a jelentkezésedet!

Helyek XI. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2020.01.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre