Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SZERVIZTECHNIKUS (BELÉPTETŐRENDSZER ÉS BIZTONSÁGTECHNIKA)

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.12.10.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.
Ki a Megbízónk?

Partnerünk a beléptetőrendszerek specialistája, saját szegmensében az ország legnagyobb magyar tulajdonú cége. Csapatuk bővítése céljából keresik új kollégájukat az alábbi pozíció betöltésére:

SZERVIZTECHNIKUS

Milyen feladatok várnak Önre?
  • Beléptető rendszerek szervizelése, javítása, karbantartása, oktatása (országosan)
  • Szoftverek telepítése, üzemeltetése, konfigurálása, oktatása
Ön a megfelelő jelölt a pozícióra, ha rendelkezik az alábbiakkal:
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Elektronikai alapismeretek
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatban való gondolkozásra
  • Utazási hajlandóság

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Gyengeáramú vagy vagyonvédelmi rendszerek telepítésében vagy szervizelésében szerzett tapasztalat

Mit kínál a cég?

  • Versenyképes, tapasztalatnak megfelelő javadalmazás
  • A teljesítmény elismerése
  • Biztos vállalati háttér
  • Új, modern telephely Budapesten, a XVI. kerületben
  • Kulturált munkakörülmények, korrekt vezetői hozzáállás
  • Családias munkakörnyezet

Ha a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar nyelvű önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.12.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre