Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szerviztanácsadó

  • Gyulai Autószerviz Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 20 napja lejárt

A több mint 25 éve autóértékesítéssel és szervizzel foglalkozó Gyulai Cégcsoport

munkatársat keres!

Amennyiben szívesen csatlakozna egy nagyszerű és sikeres vállalathoz, kiemelkedő a kommunikációban, szereti a sikert, várjuk jelentkezését!

Elvárások:

  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Középfokú műszaki szakképesítés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó lényeglátó-, problémamegoldó- és szervezési készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Ügyfélcentrikus, etikus szemléletmód
  • Márkaszervízben eltöltött évek előnyt jelentenek

Feladatai:

  • Előjegyzések szervezése, szerviz optimális kihasználtságának szervezése
  • Szerviz szolgáltatásaink értékesítése
  • Javítási munkák koordinálása és ellenőrzése
  • Aktív munkafelvétel
  • Javításhoz szükséges alkatrészek megrendelése
  • Anyagmozgások koordinálása
  • Szerviz reklamációk kezelése
  • Gépkocsik átvétele-átadása

Jelentkezni elektronikusan lehet!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Szervező, Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs, Vevőszolgálat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre