Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szervizmérnök

Régió: Budapest, Pest, XV. kerület

Hozzáadva: 2019.10.15.
Jelentkezési határidő: 2019.10.17.

Az Atlantisz Klíma Bt., a piacvezető Toshiba légkondicionáló és hőszivattyú berendezések meghatározó magyarországi forgalmazója

munkatársat keres

Feladatok:

  • Lakossági és ipari légkondicionálókkal kapcsolatos piaci fejlesztések folyamatos nyomon követése
  • Berendezések tesztelése
  • Kivitelezők, viszonteladók műszaki információval való ellátása gépkönyvi és tapasztalati adatok alapján
  • Komolyabb rendszerek beüzemelésénél, hibaelhárításánál történő segítségnyújtás telefonon vagy személyesen
  • Kapcsolattartás beszállítóink szervizeivel magyar, angol esetleg német nyelven
  • Műszaki dokumentációk fordítása
  • Méretezési, készülék-kiválasztási feladatok ellátása az árajánlat elkészítése során

Elvárások:

  • (Épület)gépészmérnök végzettség
  • Számítógépes ismeretek (Office, ACAD)
  • Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Ügyfél-és értékesítésközpontú szemléletmód
  • Fejlett empátiás és jó kommunikációs készség, megbízhatóság, agilitás
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Klíma vagy hűtéstechnikában és/vagy vezérléstechnikában való jártasság, tapasztalat
  • Fűtéstechnikai ismeretek

Amit nyújtani tudunk:

  • Kulturált, rendezett munkakörülmények
  • Japán márka képviselete
  • Fiatal, dinamikus, jó hangulatú csapat
  • Szakmai fejlődési, képzési lehetőségek
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XV. kerület

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
XV. kerület
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Automatizálási mérnök, Elektromérnök
Építés / Ingatlan > Üzemeltető
Mérnök / Műszaki > Elektromérnök, Gépészmérnök, Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre