Ugrás a tartalomra
SZERVIZMÉRNÖK (HF 12-8604)
pozícióba.

Megbízható nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

SZERVIZMÉRNÖK
(HF 12-8604)

 pozícióba.

Feladatok:

  • 3 fő szerviz technikus szakmai vezetése,
  • A társaság által értékesített gépek, műszerek és berendezések helyszíni beszerelése és üzembe helyezése,
  • Karbantartási szerződések megkötése, új, lehetséges ügyfelek felkutatása,
  • Szerviztevékenységhez szükséges alkatrészek és anyagok beszerzése,
  • Ajánlatok készítése,
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Gépész-, mechatronikai- vagy villamosmérnöki végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Szervizmérnökként vagy karbantartó mérnökként szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és egyéb juttatások.
  • Hosszú távú munkalehetőség, nemzetközi környezetben,
  • Céges autó.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest

 Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-8604”-es referenciaszám feltüntetésével

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Budapest
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Legalább 1 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása