Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SZERVIZMÉRNÖK (14-9135)

HumanField Kft.
Régió: Vas, Budapest, Pest, Győr-Moson-Sopron, Zala, Bács-Kiskun, Baranya, Békés, Borsod-Abaúj-Zemplén, Csongrád, Fejér, Hajdú-Bihar, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Komárom-Esztergom, Nógrád, Somogy, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Tolna, Veszprém

Hozzáadva: 2019.03.22.
Jelentkezési határidő: 2019.04.13.

Biztos háttérrel rendelkező egészségügyi termékek forgalmazásával foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

SZERVIZMÉRNÖK

(14-9135)

pozícióba.

Feladatok:

  • Egészségügyi termékek ellenőrzése, installálása,
  • A berendezések ismertetése, műszaki tanácsadás,
  • A már beállított készülékek szervizelése.

Elvárások:

  • Villamosmérnök / mechatronikai mérnök végzettség,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Pályakezdő és tapasztalt jelöltek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Céges autó.

A munkavégzés helye: Budapest központtal országos lefedettség.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével
és a „14-9135”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Vas
Budapest
Pest
Győr-Moson-Sopron
Zala
Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Veszprém
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Karbantartó-mérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.03.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre