www.cvonline.hu

Szervizes

  • A hirdetés 4 napja lejárt

Szervizes

Feladatok:

  • a cég által gyártott ipari keverőberendezések üzembehelyezése, karbantartása, szervizelése, külsős helyszíneken is

Elvárások:

  • vegyipari / élelmiszeripari / gépek, gyártó berendezések javításában, karbantartásában szerzett tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • gépipari műszaki dokumentációk olvasása, önálló értelmezése
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (office)
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • megbízhatóság
  • pontosság, precizitás
  • problémamegoldó képesség
  • együttműködési készség

Előny:

  • vegyipar, gépipar területén szerzett tapasztalatok

Amit nyújtunk:

  • versenyképes bérezés
  • cégesautó, mobiltelefon
Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Technikus
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Minimum bruttó fizetés 250000
Elvárt nyelvtudás Magyar
Aktiválás időpontja 2018.05.23.