Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szervizes - Szerviz technikus

  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

Magyarország legnagyobb kazánszervize, a 30 éves Marketbau-Remeha Kft. munkatársat keres a következő pozícióra

gázszerelő vagy gépésztechnikus vagy villanyszerelő végzettséggel

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Főbb feladatok:

  • ipari gázkazánok és a hozzájuk tartozó szabályozók üzembe helyezése, karbantartása, javítása

Elvárások:

  • gázszerelő vagy
  • gépésztechnikus vagy
  • villanyszerelő végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • önálló, precíz, megbízható munkavégzés

Ön az ideális jelölt, ha:

  • szakmai végzettséggel rendelkezik
  • nyitott személyiség
  • munkáját önállóan és csapatban egyaránt precízen tudja végezni
  • munkájára igényes

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti munkaviszony
  • szakmai továbbképzések  a legmodernebb gázkazán és hőszivattyú technikákból
  • versenyképes jövedelem
  • stabil, dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú cég
  • béren kívüli vállalati juttatások
  • Rendkívül összetartó, baráti csapat és munkahelyi légkör
  • céges gépjármű
  • Professzionális, műszerek, szerszámok, munkaruhák

Munkavégzés helye: Valamely országrész, a lakhelytől függően

Ha szívesen csatlakozna csapatunkhoz, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát és fizetési igényét.

Helyek Budapest
Pest
Bács-Kiskun
Komárom-Esztergom
Fejér
Tolna
Baranya
Somogy
Veszprém
Győr-Moson-Sopron
Vas
Zala
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Nógrád
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Technikus, Villanyszerelő, Víz- gáz- fűtésszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre