Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szervizes - Karbantartó

  • Progép-Goldex Kft.
  • IV. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 7 napja lejárt

Budapesti, élelmiszeripari gépek forgalmazásával foglalkozó cég elektromos és/vagy mechanikus területen jártas

munkatársat keres.

Feladatok:

  • élelmiszeripari gépek elektronikai, mechanikai meghibásodásának hibaelemzése, javítása
  • élelmiszeripari gépek beüzemelése, telepítése
  • megelőző karbantartások elvégzése

Elvárások:

  • elektroműszerész/elektrotechnikusi végzettség vagy
  • mechatronikai/gépésztechnikusi végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • megbízható személyiség

Amit kínálunk:

  • családias, stabil hátterű munkakörnyezet
  • tanulási és szakmai fejlődési lehetőség
  • előrelépési lehetőség – szervizvezetői pozícióba

Előnyt jelent:

  • PLC vezérlési ismeretek
  • hegesztési ismeretek
  • élelmiszeripari területen szerzett gyakorlat
  • angol vagy német nyelvtudás
  • targoncavezetői jogosítvány (2,5 t)

Kezdés munkanapokon a budapesti (IV. kerület) telephelyen!!!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részünkre lehetőség szerint fényképes önéletrajzát, motivációs levelét fizetési igény megjelöléssel.

Helyek IV. kerület
Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Technikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre