Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szervizadminisztrátor

  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Dinamikusan fejlődő, budapesti székhelyű, analitikai műszerek forgalmazásával és szervizelésével foglalkozó, családias létszámú (kb 25 fő) Megbízónk részére

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Árajánlatok, szerződések elkészítése és elküldése
  • Szervizmérnökök napi munkájának megszervezése és koordinációja
  • Bejövő és kimenő megrendelések kezelése
  • Számlázással kapcsolatos ügyintézés
  • Partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen (szervizadmin.) szerzett min. 3-4 éves tapasztalat
  • Analitikai vagy orvosi műszereket forgalmazó és szervizelő munkáltatónál szerzett tapasztalat előny
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Megbízható, lojális, pontos, precíz személyiség
  • Angol nyelv min. kommunikációs szintű ismerete

Juttatások:

  • Versenyképes alkalmazotti bér
  • Teljesítményarányos bónusz
  • Színvonalas munkakörülmények, jó megközelítés (Örs vezér térhez közel)

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Mérnök / Műszaki > Műszaki asszisztens
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre