www.cvonline.hu

Szerviz technikus

Régió: Budapest

Hozzáadva: 2018.01.24.
Jelentkezési határidő: 2016.03.08.

Jelenlegi megbízónk, az ipari jelöléstechnikai berendezések kereskedelmével és szervizelésével foglalkozó, kiváló piaci helyzetben lévő cég bővülő csapatába keresünk

pozícióra egy olyan szakembert, akinek feladatai lesznek:

  • Az ügyfeleknél a meghibásodott berendezések, applikációk javítása
  • A partnerrel történő egyeztetés alapján az időszakos tervszerű karbantartások elvégzése
  • A cég képviselete az ügyfelek felé
  • Az elvégzett feladatok adminisztrálása, riportálása

A jelölttel szemben támasztott követelmények:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség (Elektronika, Automatizálás)
  • Utazó szervizesként szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Internet és MS Office használat, e-mailezés)
  • Angol nyelv ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

A pozíció betöltésénél előnyt jelent:

  • Elektromos vezérlőrendszerek építésében, telepítésében szerzett tapasztalat
  • Pneumatikus és vagy hidraulikus rendszerek alapszintű ismerete
  • SAP ismeretek

Az ideális jelölt

  • Jó kommunikációs készségekkel rendelkezik
  • Ügyfélorientált
  • Szívesen tanul
  • Rugalmas

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, akkor önéletrajzát Ferenczi Noémi várja a E-mail cím megjelenítése e-mail címen.

Feladatok

Elvárások

Juttatások

Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő