Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szerviz technikus

  • Az álláshirdetés 5 napja lett aktiválva
Sziasztok!

Mérnök vagy vagy akár elektonikai végzettséggel rendelkezel?

Szuper lehetőségre vágysz ahol kiteljesedhetsz szakmailag?

Akkor ez a TE lehetőséged!
Több partnercégünkhöz az alábbi pozíciókba keresünk munkatársakat:

- Szervizmérnök
- Háztartási Gépszerelő
- Karbantartó technikus

Elvárás

- mérnöki vagy elektroműszerész végzettség,
- egy vagy több műszakos munakrend
- budapesti (vagy környéki) lakhely,
- középfokú számítástechnikai ismeretek (szövegszerkesztő, táblázatkezelő, ügyviteli rendszer használatában szerzett tapasztalat)
- B kategórás jogosítvány

Amit nyújtunk

- fejlődési lehetőség nívós vállalatoknál
- versenyképes juttatási csomagok
- kellemes munkakörnyezet

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.09.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások

Trenkwalder Kft

A mezőgazdasági gépek szerelő műhelybe érkezése...
Kecskemét

Karbantartó technikus

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:Gyártóberendezések, szerszámgép...
Komárom

Pozíció leírása:Gyártóberendezések, napi termel...
Kecskemét