Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szerviz technikus

  • Az álláshirdetés ma lett frissítve

Tűzvédelmi-, biztonságtechnikai és egyéb gyengeáramú rendszerek telepítéséhez, karbantartásához

SZERVIZ TECHNIKUST

keresünk teljes munkaidőben, határozatlan időre.

Cégünk, a Pentolt Kft. az elmúlt 15 év során meghatározó piaci pozíciót szerzett a nagyméretű középületek és ipari létesítmények tűzvédelmi, biztonságtechnikai rendszereinek kivitelezési piacán.

Folyamatosan bővülő karbantartási volumenünk zavartalan ellátása érdekében szeretnénk szerviz csapatunkat bővíteni telepítő, karbantartó párosok alkalmazásával.

Feladatok:

  • Tűzvédelmi-, biztonságtechnikai és egyéb gyengeáramú rendszerek karbantartása és hibaelhárítása
  • A rendszereken történő bővítések, módosítások elvégzése
  • Előírt munkafolyamatok megismerése és betartása
  • Elvégzett munka dokumentálása
  • Beüzemelő mérnök munkájának támogatása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Pontos, alapos munkavégzés
  • Műszaki dokumentáció értelmezési készség
  • Megfontolt, türelmes, személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Villanyszerelő, elektroműszerész végzettség
  • 3-5 év gyengeáramú rendszerek telepítésében, karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Vagyonvédelmi rendszer programozásában szerzett tapasztalat
  • Vagyonvédelmi rendszerszerelő igazolvány és/vagy tűzjelző rendszerszerelő képesítés

Amit kínálunk:

  • Jó munkahelyi légkör
  • Folyamatos műszaki kihívások
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek
  • Fix havi jövedelem és túlórapótlék
  • Cafeteria és céges mobiltelefon

Cégünk Budapest III. kerületi székhellyel rendelkezik.

Érdeklődni: +36 1 250 8686

Helyek III. kerület
Budapest
Pest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Épületkarbantartó, Karbantartó, Szerelő, Technikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre