www.cvonline.hu

Szervíz Technikus

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.08.09.
Jelentkezési határidő: 2018.08.20.
Hirdetés azonosító: 1955967

Szervíz technikusi álláslehetőség nyílt Budapesten partnerünk csapatában. A cég rendkívüli fejlődési lehetőséget, folyamatos képzéseket és versenyképes jövedelmet biztosít a leendő kolléga számára.

Feladatok:

  • A cég termékeinek beüzemelése, meghibásodás esetén távolról, igény esetén helyszínen való szervizelés.
  • Társterületek támogatása az eszközök kapcsán.
  • Kapcsolattartás angol nyelven (főként írásban) a partnerekkel

Elvárások:

  • Elektronika vagy mechatronikai területén szerzett középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat, hiba elhárításban, beüzemelésben
  • Angol nyelvtudás

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar és angol nyelvű önéletrajzával a hays.hu oldalon keresztül.

Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre