www.cvonline.hu

Szerviz-technikus

  • A hirdetés 93 napja lejárt

Szerviz-technikus  /  szervizmérnök

A Victus Hungária Kft. 25. éve sikeres beszállítója a hazai élelmiszeriparnak. A húsipari feldolgozás, töltés-technika, valamint a csomagolás területén számos referenciával rendelkezik. Kiemelt elektromechanikusi, szerviz technikusi munkára keresünk szakembert a hazai működő berendezések szervizelésére.

Feladatok

  • Szervizfeladatok ellátása
  • Hibadiagnosztika, hibaelhárítás, gépek műszaki karbantartása
  • Műszaki segítségnyújtás műszaki kérdésekben
  • Egyeztetés beszállítóinkkal az egyes műszaki adatok, rajzok, kivitelek kapcsán
  • Továbbképzés

Elvárások

  • Elektro-mechanikai és általános gépészeti ismeretek elméletben és gyakorlatban
  • Elektromos/szervo meghajtási területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Használható német nyelvtudás / angol nyelvismeret előnyt jelent
  • Jó kommunikációs készség
  • Általános számítógépes ismeretek
  • Jogosítvány
  • Utazási készség
  • Önálló munkavégző képesség
  • Rugalmasság

Amit kínálunk

  • Betanulás lehetősége
  • Kulturált munkahelyi légkör
  • Munkát segítő személyes eszközök biztosítása
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődés biztosítása
  • Gépkocsi használat

Munkavégzés helye

  • Dunaharaszti, közel az M0-ás autóúthoz
  • Valamint az ország élelmiszeripari üzemeiben, kiszállás alkalmával
Helyek Dunaharaszti
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai karbantartó
Energetika / Villamosság > Elektromechanikus, Elektrotechnikus
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2017.10.25.