Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SZERVIZ TECHNIKUS (14-9229)

HumanField Kft.
Régió: Csongrád, Bács-Kiskun, Jász-Nagykun-Szolnok

Hozzáadva: 2019.02.25.
Jelentkezési határidő: 2019.03.14.

Nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

SZERVIZ TECHNIKUS

(14-9229)

pozícióba.

Feladatok:

  • Gépek, műszerek és berendezések helyszíni üzembe helyezése,
  • A szükségessé váló garanciális és garancián túli javítása és karbantartása,
  • A szerviztevékenységhez szükséges anyagok és alkatrészek beszerzése a központi raktárból,
  • A munkavégzés során igénybe vett gépek, szerszámok, berendezések megóvása, karbantartása.

Elvárások:

  • Műszaki végzettség,
  • Szakmai tapasztalat szervizes vagy karbantartási területen (műszaki gépek és berendezések javítása, karbantartása),
  • Vezetői engedély.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és egyéb juttatások,
  • Hosszú távú munkalehetőség, nemzetközi környezetben,
  • Céges autó magánhasználatra is.

A munkavégzés helye: Csongrád, Bács-Kiskun, Jász-Nagykun-Szolnok megyék területe.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9229”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Csongrád
Bács-Kiskun
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Szerelő, Technikus
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.02.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre